Obecnie na zlecenie jednego z naszych klientów, globalnej firmy spedycyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Linii Drobnicowych i Dostaw Bezpośrednich

MIEJSCE PRACY: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie najwyższej jakości w realizacji połączeń liniowych między terminalami
  • Realizację celów jakościowych i kosztowych.
  • Zwiększanie efektywności podległych procesów.
  • Budowanie długotrwałych relacji z dostawcami zewnętrznymi (przewoźnikami).
  • Współpraca z pozostałymi obszarami procesowymi (terminal, kolekcja i dystrybucja).
  • Praca z zespołem dyspozytorów w zakresie realizacji połączeń wahadłowych.
  • Codzienne analizowanie wyników jakościowych i w zakresie produktywności.

Wymagania:

  • Znajomość procesów logistyki dystrybucyjnej i rozwiązań logistycznych.
  • Doświadczenie w branży TSL

Praktyczne umiejętności zarządzania jakością zgodną z kulturą Lean.

  • Umiejętność współpracowania w zespole.
  • Obsługa pakietu MS Office w szczególności Excela.
  • Orientacja na wyniki.
  • Analityczne myślenie, umiejętność pracy z raportami, wskaźnikami.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń.
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych.
  • Możliwość korzystania z ZFŚS.
  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport.
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.