Firma z branży poligraficznej, zatrudniająca około 250 osób w Pruszkowie, posiadająca nowoczesną produkcję opakowań tekturowych, aluminiowych, folii oraz opakowań z tworzyw sztucznych, zatrudni osoby na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

MIEJSCE PRACY: Pruszków

Zakres obowiązków:

  • Codzienna obsługa wózków widłowych (czołowe i boczne),
  • Dostarczanie materiałów na produkcje,
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru,
  • Kontrola stanów magazynowych,
  • Załadunki, rozładunki i przygotowanie wysyłek.

Wymagania:

  • Doświadczenia w obsłudze wózków widłowych,
  • Posiadanie uprawnień na wózki widłowe UDT II WJO lub I WJO,
  • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku na 3 zmiany (6,14,22),
  • Chęci do rozwoju w organizacji.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, bezpośrednio podpisaną z pracodawcą,
  • Stałe i stabilne zatrudnienie,
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia około 4000-5000 brutto,
  • Dla osób chętnych nadgodziny (50% lub 100%),
  • Pakiet dodatków socjalnych (opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczeni, dofinansowanie do posiłków),
  • Pełne wdrożenie wraz z szkoleniem pracownika.