Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów. Obecnie dla naszego klienta - firmy spedycyjnej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. HR

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania procesów zarządzania personelem,
  • Wsparcie kadry managerskiej w projektach HR,
  • Określenie potencjału pracowników i planowanie ich rozwoju,
  • Organizacja szkoleń, warsztatów oraz eventów wspierających rozwój zespołu,
  • Prowadzenie procesów rekrutacji i doboru kadr,
  • Współpraca z zewnętrzną firmą prowadzącą sprawy kadrowo – płacowe,
  • Opiniowanie i akceptacja wszystkich wydatków i faktur związanych z obszarem HR.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w wewnętrznym dziale HR,
  • Znajomość obowiązującego prawa pracy,
  • Doświadczenie w rekrutacji,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny,
  • Dobra organizacja pracy, staranność, sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie,
  • Perspektywa rozwoju w strukturach firmy,
  • Praca w twórczej i przyjaznej atmosferze.