Dla naszego Klienta – firmy logistycznej o uznanej renomie na rynku poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. wycen (logistyka magazynowa)

MIEJSCE PRACY: Kielce

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z partnerami biznesowymi oraz prowadzenie negocjacji handlowych z klientami i dostawcami usług
  • Przygotowywanie kalkulacji dla ofert handlowych
  • Składanie zamówień i finalizowanie umów
  • Prowadzenie analizy finansowej i niezbędnych zestawień realizowanych projektów
  • Monitorowanie rynku, w tym ogłoszeń przetargowych oraz weryfikacja i kontrola statusu złożonych przetargów
  • Prowadzenie baz danych oraz nadzorowanie i archiwizowanie dokumentacji w ramach realizowanych zadań

Wymagania:

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży logistycznej przy tworzeniu i składaniu ofert w przetargach
  • Zorientowanie na cel (finalizacja projektu z oczekiwanym wynikiem finansowym i zbudowaniem długofalowych relacji z klientem)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobrą organizację pracy
  • Biegłą znajomość obsługi komputera (w tym: MS Excel)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z premią adekwatną do efektów pracy
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych i socjalnych
  • Wdrożenie i pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy.