Naszym klientem, a Twoim potencjalnym pracodawcą jest międzynarodowa firma zajmująca się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych. Aktualnie wspieramy polski oddział naszego klienta w poszukiwaniu kandydata/ki na stanowisko:

Informatyk

MIEJSCE PRACY: Teresin

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników infrastruktury i systemów komputerowych
  • Diagnostyka i usuwanie problemów w działaniu infrastruktury i systemów
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania i sprzętu IT zgodnie z procedurami
  • Szkolenie użytkowników w zakresie wykorzystywanego sprzętu komputerowego i oprogramowania biurowego
  • Rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników
  • Raportowanie wykonanych zadań

Wymagania:

  • Znajomość budowy i działania urządzeń IT
  • Znajomość systemów operacyjnych i aplikacji firmy Microsoft na poziomie konfiguracji i zarządzania
  • Wiedza w zakresie administracji sieciami komputerowymi
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Mile widziani studenci studiów zaocznych kierunków technicznych

Oferujemy:

  • samodzielność w realizacji powierzonych działań,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wspierających i zaangażowanych współpracowników,
  • uczestnictwo w imprezach okolicznościowych i piknikach rodzinnych.