Firma z branży poligraficznej, zatrudniająca około 250 osób w Pruszkowie, posiadająca nowoczesny obiekt i nowoczesną produkcję opakowań zatrudni osobę na stanowisko:

Drukarz

MIEJSCE PRACY: Pruszków

Zakres obowiązków:

DRUKARZ OFFSETOWY

  • Obsługa drukarki offsetowej,
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • Kontrola wyrabianego produktu,
  • Konserwacja i ustawianie maszyny pod produkcję oraz informowanie kierownika o awariach lub usterkach.

Wymagania:

  • Doświadczenia w obsłudze maszyn drukujących,
  • Dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej od poniedziałku do piątku,
  • Chęci do rozwoju w organizacji.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, bezpośrednio podpisaną z pracodawcą,
  • Stałe i stabilne zatrudnienie,
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia w granicach 4500-5500 zł brutto,
  • Dla osób chętnych nadgodziny (50% lub 100%),
  • Pakiet dodatków socjalnych,
  • Pełne wdrożenie wraz z szkoleniem pracownika,
  • Ubrania pracownicze,

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.