Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Naszym klientem, a Twoim potencjalnym pracodawcą jest międzynarodowa firma z branży TSL, która rozpoczęła swoją działalność na rynku europejskim. Aktualnie dla tej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Business Development Manager

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów  i budowanie z nimi długofalowej współpracy
  • Kształtowanie polityki rozwoju firmy
  • Definiowanie aktualnych potrzeb rynku oraz modelowanie konkurencyjnych ofert i rozwiązań
  • Przygotowanie prezentacji i udział w spotkaniach i negocjacjach handlowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie partnerskich relacji biznesowych
  • Samodzielna i efektywna realizacja założonych celów.

Wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży usług na transport drogowy, międzynarodowy FTL
  • Biegłej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości branży TSL
  • Nastawienia na identyfikację obecnych i przyszłych potrzeb klientów
  • Ścisłej współpracy z działem operacyjnym
  • Otwartości na nowe wyzwania i zaangażowanie w ich realizację.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji będącej światowym pionierem we wdrażaniu nowoczesnych technologii wspierających transport drogowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Realny udział w budowaniu sukcesu firmy