Aktualnie naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana na Targówku, na zlecenie której poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik zmiany/Shift Manager

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy zespołu na zmianie, wyznaczanie pracownikom zadań i obowiązków, zapewnienie im bieżącego wsparcia
  • Motywowanie zespołu, tworzenie pozytywnych relacji i zapewnienie dobrej atmosfery pracy
  • Realizowanie wyznaczonych zadań produkcyjnych przy jednoczesnym zachowaniu wymaganej jakości produkcji
  • Aktywne reagowanie na pojawiające się w trakcie produkcji problemy oraz ich rozwiązywanie
  • Zapewnienie realizacji założeń budżetowych oraz KPI
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur procesu produkcyjnego zgodnie ze standardami firmy
  • Dbanie o standardy higieny i bezpieczeństwa pracy

Wymagania:

  • Min. 3 letniego doświadczenia zawodowego w obszarze produkcji na podobnym stanowisku
  • Umiejętności zarządzania zespołem w obszarze produkcji
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, m.in. współpracy i efektywnej komunikacji
  • Umiejętności motywowania, budowania zespołu, zapobiegania i rozwiązywania konfliktów
  • Dobrej znajomości programu Excel
  • Gotowości do pracy na 3 zmiany
  • Doświadczenia i gotowości do pracy w dynamicznym środowisku pracy

Oferujemy:

  • Karty przedpłacone
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie NNW
  • Dofinansowanie nauki angielskiego
  • Dofinansowanie do lunchów