Firma z branży poligraficznej, zatrudniająca około 250 osób w Pruszkowie, posiadająca nowoczesną produkcję opakowań zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista ds. Infrastruktury

MIEJSCE PRACY:

Zakres obowiązków:

  • Ogólny nadzór nad sprawnością budynku i instalacji
  • Tworzenie harmonogramu przeglądów, aktualizacja i koordynacja wykonania przeglądów
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Zarządzanie zużyciem mediów (energia, gaz, woda)
  • Udział w kontrolach i przeglądach wykonywanych przez nadzór i podmioty zewnętrzne, kontakt z urzędami.
  • Prowadzenie dokumentacji, projektów budżetowych oraz raportowanie
  • Uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych instalacji, urządzeń i stałego wyposażenia obiektu budowlanego
  • Zarządzanie podległym zespołem, organizowanie i rozdzielanie pracy, a także kontrola jej wykonania
  • Zapewnienie bezpieczeństwa pracy ludzi i mienia
  • Współpraca z działem UR i innymi działami firmy
  • Udział w planowaniu nowych inwestycji w maszyny i urządzenia produkcyjne oraz przy planowaniu i realizacji rozbudowy zakładu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładach produkcyjnych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Uprawnienia eksploatacyjne lub dozorowe: G1, G2, G3
  • Mile widziane średnie wykształcenie techniczne

Oferujemy:

  • Bezpośrednią umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Pakiet dodatków socjalnych (opieka medyczna, karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków)
  • Ubrania pracownicze
  • Darmowy dojazd do pracy z Warszawy Zachodniej