Naszym Klientem jest laboratorium optyczne produkujące soczewki okularowe.

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

MIEJSCE PRACY: Piaseczno

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie sprawności urządzeń
  • Bieżąca konserwacja, diagnozowanie i naprawa urządzeń oraz instalacji przemysłowych zasilających urządzenia produkcyjne
  • Usuwanie awarii maszyn
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z procedurami.

Wymagania:

  • Chęć do podjęcia stałego zatrudnienia i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • uprawnienia elektryczno-energetyczne do 1kV
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • Praktyczna wiedza z zakresu elektryki, pneumatyki i automatyki przemysłowej
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Znajomość jęz. angielskiego
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Pełen pakiet socjalny obejmujący między innymi: prywatną opiekę medyczną, deputat firmowy, ubezpieczenie NNW, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do urlopu.