Aktualnie dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży logistycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator/ka Transportu

MIEJSCE PRACY: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Efektywne zarządzanie procesem realizacji zamówień z uwzględnieniem wysokiej jakości obsługi klienta.
  • Zbieranie i integrowanie danych pochodzących z różnych źródeł.
  • Organizowanie i nadzorowanie transportów.
  • Zarządzanie projektami transportów drogowych, lotniczych i morskich.
  • Zarządzanie kosztami, budżetem i oszczędnościami.
  • Wprowadzanie usprawnień w łańcuchu logistycznym.
  • Współpraca z agencjami celnymi przy realizacji odpraw.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższego.
  • Doświadczenie w branży łańcucha dostaw, transportowej lub logistycznej.
  • Doświadczenie w realizacji transportów drogowych, morskich, lotniczych lub kolejowych.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • Pakiet medyczny.
  • Kartę Multisport.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Lekcje języka angielskiego.
  • Parking dla zmotoryzowanych.
  • Strefę relaksu w biurze.
  • Nielimitowany dostęp do kawy, herbaty oraz owoców.