Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Naszym klientem jest duży operator logistyczny o kapitale szwedzkim specjalizujący się w spedycji morskiej, lotniczej, drogowej (FTL, drobnica) oraz w logistyce kontraktowej posiadający kilka oddziałów na terenie Polski.

Kierownik oddziału spedycji drogowej FTL/drobnica

MIEJSCE PRACY: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Realizacja usług spedycji drogowej na rynku międzynarodowym
  • Współpraca z klientami firmy w zakresie przyjmowania zleceń oraz informowania o statusie dostawy
  • Dobór przewoźników i środków transportu
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu stawek do ofert handlowych - bieżące wsparcie działu handlowego
  • Doradztwo, wsparcie klienta oraz analiza zapytań

Wymagania:

  • Doświadczenie w organizowaniu transportów w relacji międzynarodowej FTL/drobnica
  • Znajomość rynku przewoźników
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ze stabilnym wynagrodzeniem
  • Atrakcyjny system premiowy oraz pakiet benefitów (katra Multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, auto służbowe)
  • Pełną wyzwań pracę w zespole ukierunkowanym na ciągły rozwój
  • Realną perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy oraz pakiet atrakcyjnych szkoleń