Niepubliczny Żłobek zlokalizowany na Mokotowie poszukuje Opiekunów.

Opiekun w żłobku

MIEJSCE PRACY: Warszawa, Mokotów

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki dzieciom do lat 3
  • Wspomaganie rozwoju wychowankom
  • Pomoc w organizowaniu wypoczynku na świeżym powietrzu
  • Pomoc przy karmieniu, ubieraniu i czynnościach higienicznych

Wymagania:

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE:

O stanowisko opiekuna w żłobku zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 - ubiegać się może osoba:

posiadająca potwierdzone stosownym dokumentem kwalifikacje:

  • pielęgniarki,
  • położnej,
  • opiekunki dziecięcej,
  • nauczyciela wychowania przedszkolnego,
  • nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej
  • pedagoga opiekuńczo-wychowawczego,
  • pedagoga społeczno-wychowawczego,
  • pedagoga wczesnej edukacji,
  • terapeuty pedagogicznego.

lub

ukończyła studia wyższe lub studia podyplomowe na kierunku lub specjalności:

  • wczesne wspomaganie rozwoju,
  • wspomaganie rozwoju dzieci w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej w żłobkach i przedszkolach,
  • edukacja prorozwojowa,
  • pedagogika małego dziecka,
  • psychologia dziecięca,
  • psychologia wspierania rozwoju i kształcenia,
  • psychologia wychowawcza.

lub

odbyła nie wcześniej niż 2 lata przed podjęciem zatrudnienia jako opiekun szkolenie z udzielania dziecku pierwszej pomocy oraz posiada co najmniej wykształcenie:

  • wyższe na dowolnym kierunku, którego program obejmuje zagadnienia związane
    z opieką nad małym dzieckiem lub jego rozwojem, i odbyła 80-godzinne szkolenie w celu uaktualnienia i uzupełnienia wiedzy oraz umiejętności lub
  • średnie lub średnie branżowe oraz:
    • co najmniej roczne doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3 lub
    • przed zatrudnieniem jako opiekun w żłobku lub w klubie dziecięcym odbyła 280-godzinne szkolenie, z czego co najmniej 80 godzin w formie zajęć praktycznych, polegających na sprawowaniu opieki nad dzieckiem pod kierunkiem opiekuna, o którym mowa w ust. 1.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dogodnej lokalizacji (Mokotów)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (2 000 - 2500 zł netto)
  • Pracę w pełnym wymiarze od poniedziałku do piątku.