Naszym zleceniodawcą jest znana i ceniona firma spedycyjna posiadająca kilka oddziałów na terenie Polski. Obecnie, w związku z planowanym rozwojem oddziałów firmy, poszukujemy doświadczonych, ambitnych i ukierunkowanych na ciągły rozwój zawodowy osób do pracy na stanowisku:

Spedytor drogowy (FTL)

MIEJSCE PRACY: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • realizacja usług spedycji drogowej (FTL) na rynku międzynarodowym
  • współpraca z klientami firmy w zakresie przyjmowania zleceń oraz informowania o statusie dostawy
  • dobór przewoźników i środków transportu
  • uczestnictwo w przygotowywaniu stawek do ofert handlowych
  • doradztwo i wsparcie klienta.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w organizowaniu transportów we frachcie drogowym (FTL, LTL bądź drobnica)
  • znajomość rynku przewoźników
  • mile widziana dobra znajomość języka obcego (najchętniej angielskiego, niemieckiego lub francuskiego)
  • zdolności komunikacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pełną wyzwań pracę w zespole ukierunkowanym na ciągły rozwój
  • realną perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy.