Naszym klientem jest jedyna instytucja finansowa na polskim rynku pomagająca klientom minimalizować skutki ryzyka handlowego wykorzystując synergię 4 usług: ubezpieczenia należności, faktoringu, informacji o kontrahentach i windykacji. Aktualnie poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Księgowa/Księgowy

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Rozliczanie operacji księgowych
  • Rozliczanie wyciągów bankowych
  • Weryfikacja faktur sprzedaży
  • Rozliczanie VAT
  • Kalkulacja podatku dochodowego bieżącego i odroczonego

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w obszarze księgowości
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego oraz zasad finansowo - księgowych
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie w pracy w systemach ERP (znajomość SAP będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

  • Możliwość nauki języka angielskiego z lektorem
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Dofinansowanie żłobka, przedszkola oraz karty Multisport
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Owocowe śniadania
  • Opiekę medyczną w Lux Med.
  • Biuro zlokalizowane w okolicach Dworca Zachodniego