Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Aktualnie naszym Klientem jest firma produkcyjna zlokalizowana na Targówku, na zlecenie której poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisku:

Operator w Dziale Produkcji

MIEJSCE PRACY: Warszawa, Targówek

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Prace manualne przy użyciu drobnych narzędzi
  • Odbieranie produktów z taśmy, pakowanie w kartony jednostkowe
  • Dbanie o jakość produktów i terminowość zamówień
  • Utrzymywanie stanowiska pracy zgodnie z wytycznymi i zasadami oraz przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • Wyrażasz gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00-14:00, 14:00 -22:00, 22:00-6:00)
  • Posiadasz doświadczenie w obszarze produkcji
  • Szukasz pracy stałej
  • Posiadasz umiejętności manualne
  • Wykazujesz się dokładnością i precyzją
  • Wykazujesz się motywacją do pracy i zaangażowaniem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bez pośrednictwa Agencji)
  • Stabilność i stałość zatrudnienia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • Rozbudowany pakiet socjalny: (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i NNW, dofinansowanie do posiłków)
  • Bezpieczne i higieniczne warunki pracy.