Szukaj ofert pracy

Nie masz pracy, ale chciałbyś ją mieć? A może interesuje Cię lepsza pensja? Dobrze trafiłeś! Obecnie dla naszego klienta - firmy świadczącej usługi z zakresu logistyki magazynowej, zlokalizowanej w Pass koło Błonia, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik kompletacji towaru

MIEJSCE PRACY: Pass

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja zamówień.
  • Pakowanie towaru.
  • Prace porządkowe.

Wymagania:

  • Odpowiedzialność, uczciwość oraz dokładność.
  • Chęć do pracy!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Stawkę 18,00 zł brutto / h.
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00) od poniedziałku do piątku.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Administratorami danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. Karola Hiellego 3/108, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381852559 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 8381256389. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z Administratorem. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Aplikacja oznacza potwierdzenie zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Administratorów oraz przysługujących kandydatowi prawach, opublikowanych na stronie www.logart.com.pl/index.php/rodo.


Aplikuję