Naszym klientem jest duży operator logistyczny specjalizujący się w spedycji morskiej, lotniczej, drogowej (FTL) oraz w logistyce kontraktowej posiadający 6 oddziałów na terenie Polski. Dysponuje flotą aut przystosowaną do przewozów specjalistycznych. Ogranizuje m.in. przewozy just in time, ponadgabarytowe oraz Projec Cargo.

Team Leader

MIEJSCE PRACY: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Realizacja usług spedycji drogowej głównie na rynku międzynarodowym
  • Współpraca z klientami firmy pod kątem budowania biznesu
  • Dobór przewoźników i środków transportu
  • Realizowanie operacji i zwiększanie liczebności działu

Wymagania:

  • Doświadczenie w organizowaniu transportów w relacji międzynarodowej FTL
  • Znajomość rynku przewoźników
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Otwartość na kreowanie wizji oddziału w istniejącej już strukturze firmy
  • Energia do działania i realizowania własnych pomysłów
  • Samodzielność i zapał do rozwoju odzziału pod kątem personalnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ze stabilnym wynagrodzeniem
  • Atrakcyjny system premiowy oraz pakiet benefitów
  • Bieżące wsparcie działu handlowego
  • Pełną wyzwań pracę w zespole ukierunkowanym na ciągły rozwój
  • Otwartość na kreowanie własnych działań