Firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości opakowań, ze względu na rozwój firmy poszukuję nowych pracowników na stanowisko:

Młodszy operator maszyn produkcyjnych

MIEJSCE PRACY: Parzniew

Zakres obowiązków:

- praca manualna przy maszynach produkcyjnych: pakowanie, odbieranie, podawanie półproduktów,

- zgłaszanie problemów i usterek,

- dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

- chęci do pracy,

- sprawność manualna.

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- pracę bezpośrednią przez pracodawcę/firmę (bez pośrednictwa agencji pracy),

- pracę na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6),

- wynagrodzenie 20 zł + około 2,80 zł dodatku nocnego + plus premia.

- dodatki pozapłacowe - paczki, bony, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie,

- płatne nadgodziny (100%, 50%) dla chętnych osób.

- ubrania pracownicze, szafka itp.