Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów. Naszym zleceniodawcą jest międzynarodowy koncern działający m.in. w branży sprzedażowej. Aktualnie na zlecenie tego przedsiębiorstwa poszukujemy doświadczonych kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:

Junior Accountant

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie do systemu dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi
  • Comiesięczne, kwartalne i roczne zamknięcia okresu rozliczeniowego
  • Przygotowanie i wsparcie rocznych audytów księgowych
  • Kontrola płatności i ewidencja księgowa
  • Przygotowanie dokumentów i statystyk
  • Komunikacja z kontrahentami, takimi jak: banki, firma audytorska, firma doradztwa podatkowego
  • Budżetowanie i planowanie, kontrola kosztów, kontrola dostawców usług

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie księgowości do 3 lat
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Komunikatywny język angielski niezbędny do bieżącej komunikacji
  • Znajomość standardów rachunkowości MSSF
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę na pełen etat
  • Nowoczesną powierzchnię biurową przy pl. Unii Lubelskiej
  • Doskonalenie języka angielskiego w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwijania kompetencji zawodowych przy doświadczonej Księgowej
  • Opiekę medyczną oraz kartę transportu miejskiego