Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która specjalizuje się w usługach budowlanych. Aktualnie, w związku z otworzeniem pierwszego oddziału na rynku polskim, poszukujemy osoby wspomagającej działalność operacyjną na stanowisko:

Koordynator działu logistyki

MIEJSCE PRACY: Żyrardów

Zakres obowiązków:

  • kontrola stanów magazynowych
  • opracowywanie logistyki wydań i zwrotów
  • organizacja transportów
  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego
  • praca z wewnętrznym programem magazynowym
  • realizacja wyznaczonych celów i zadań w uzgodnionych ramach czasowych
  • udział w tworzeniu i usprawnianiu procesów wewnątrzmagazynowych
  • raportowanie wyników do klienta oraz przełożonych.

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • co najmniej roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość MS Office
  • dobra znajomość zagadnień związanych z prawem transportowym
  • doświadczenie w pracy z użyciem programów magazynowych
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętność podejmowanie szybkich decyzji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę
  • pracę w polskim oddziale międzynarodowej organizacji
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00 / wolne weekendy.