Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Operator maszyn

MIEJSCE PRACY: Tomaszów Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości wyrobów
  • dokonywanie drobnych napraw technicznych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn
  • dyspozycyjność i odpowiedzialne podejście do pracy
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna bądź gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • umowę o pracę (zatrudnienie od razu bezpośrednio przez firmę)
  • średnie wynagrodzenie miesięczne ok. 3300 zł brutto (wynagrodzenie podstawowe + dodatki)
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)
  • atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: kartę multisport, dodatkowe ubezpieczenie, bonusy świąteczne, okazjonalne paczki produktów zakładu, uczestnictwo w konkursach z nagrodami, itp.
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu