Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów – organizacji świadczącej pełen zakres usług logistycznych poszukujemy doświadczonych kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Road Freight Manager

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie produktem frachtu drogowego, a do jej głównych obowiązków będzie należało:

  • Zarządzanie kilkoma działami spedycji drogowej na terenie Polski
  • Kreowanie oraz implementacja strategii sprzedażowej we współpracy z działem handlowym
  • Monitorowanie bieżących trendów na rynku usług z branży TSL oraz stałe doskonalenie wydajności i efektywności pracy
  • Wdrażanie standardów i działań mających na celu poprawę jakości oferowanych usług oraz poziomu satysfakcji klienta
  • Optymalizacja poziomu kosztów operacyjnych

Wymagania:

Osoba aplikująca na to stanowisko powinna posiadać co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim w dziale spedycji drogowej (FTL).

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności oraz doświadczenia w zarządzaniu zespołem, najlepiej o rozproszonej strukturze
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji menedżerskich - umiejętności delegowania zadań oraz motywowania i inspirowania zespołu
  • Pasji poszukiwania niestandardowych i kreatywnych rozwiązań
  • Koncentracji na osiągnięciu założonego wyniku finansowego
  • Dbałości o wysoki poziom standardów obsługi klienta

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność i swobodę we wrażaniu własnych pomysłów biznesowych
  • Pracę w organizacji nastawionej na ciągły rozwój oraz ceniącej długoterminowe zatrudnienie i relacje z pracownikami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, prywatną opiekę medyczną oraz kartę mulitsport.