Naszym Klientem jest firma produkująca koncentraty soków owocowych, aromatów, przecierów. Aktualnie na jej zlecenie poszukujemy chętnych osób do pracy w obszarze produkcji.

Operator w Dziale Produkcji

MIEJSCE PRACY: Belsk Duży

Zakres obowiązków:

  • Obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych (pasteryzatory, młynki, prasy)
  • Uczestnictwo w prostych pracach konserwacyjnych
  • Zapewnienie płynnego przebiegu procesu produkcji
  • Przestrzeganie procedur i instrukcji stanowiskowych.

Wymagania:

  • Chęć do podjęcia stałej współpracy
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą (bez pośrednictwa Agencji)
  • Wynagrodzenie podstawowe ( 2650-2900 zł brutto/msc + premia 350-400 zł wypłacana co miesiąc + dodatek nocny + nadgodziny rozliczane zgodnie z kodeksem pracy)
  • Możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • Bezpieczne i higieniczne warunki pracy
  • Możliwość rozowju i pogłębiania wiedzy z obszaru produkcji