Obecnie dla firmy z branży logistycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi logistycznej

MIEJSCE PRACY: Stryków

Zakres obowiązków:

  • fizyczna i systemowa recepcja dostaw w magazynie
  • obsługa komputera, w tym systemu magazynowego SAP
  • obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera, mile widziana znajomość obsługi programu SAP
  • uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie w ich obsłudze
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu

Oferujemy:

  • umowę zlecenia
  • długofalowe zatrudnienie (po kilkumiesięcznym okresie pracy przez Agencję zatrudnienie bezpośrednio przez firmę)
  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • wynagrodzenie miesięczne 3200 zł brutto