Obecnie na zlecenie jednego z naszych klientów, globalnej firmy świadczącej kompleksowe usługi transportowo-spedycyjne poszukujemy pracowników na stanowisko:

Spedytor kolejowy

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • organizowanie i realizowanie usług spedycji kolejowej w relacjach międzynarodowych i krajowych
  • utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
  • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość
  • kontakt z klientami, armatorami i agentami celnymi

Wymagania:

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby, które posiadają:

  • doświadczenie w organizowaniu transportów kontenerowych - najchętniej na stanowisku Spedytora kolejowego. Zachęcamy do aplikowania również osoby z doświadczeniem na stanowisku Spedytora intermodalnego bądź kontenerowego
  • bardzo dobrą znajomość rynku transportu kolejowego
  • dobrą znajomość procesów spedycyjnych i dokumentacji związanej z transportem multimodalnym
  • umiejętność planowania oraz organizowania tras
  • dobrą znajmości języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o globalnym zasięgu i znaczącej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • realną perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy