Od kilku lat odnotowujemy wzrost obrotów o ok. 30% rocznie. Dla naszego warszawskiego oddziału poszukujemy doświadczonej osoby która wzmocni naszą specjalizację lub ją rozszerzy. Rekrutacja wynika z chęci powiększenia zespołu i jest następstwem systematycznego rozwoju naszego biznesu.

Recruitment Specialist

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

Powierzymy Ci klientów i zlecenia rekrutacyjne z branży, którą wspólnie wybierzemy na Twoją specjalizację.
Damy Ci możliwości realizacji zleceń z innych branż, w miarę możliwości i potrzeb.
Umożliwimy Ci realizację własnych pomysłów rozwojowych i osiągania własnych celów zawodowych.
Zapewnimy wsparcie handlowe. Nie pracujemy w modelu 360°. Stawiamy na specjalizację rekruterów i handlowców.

Wymagania:

Co najmniej 3 letnie doświadczenie w rekrutacji na stanowiska menedżerów i specjalistów, najchętniej dla dużych i wymagających 🙂 klientów.
Bardzo dobra znajomość zaawansowanych i nowoczesnych metod oraz źródeł pozyskiwania kandydatów.
Wysokie kompetencje w zakresie profesjonalnego i kompleksowego powadzenia procesu rekrutacyjnego.
Dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego.
Umiejętności prezentacji i chęć dzielenia się wiedzą. Stawiamy na wzajemną inspirację.
Mile widziana własna specjalizacja rekrutacyjna.

Oferujemy:

Realny wpływ na kształtowanie swojego stanowiska pracy, zakresu obowiązków, zespołu i firmy.
Konkurencyjne warunki zatrudnienia, atrakcyjne warunki premiowania.
Możliwe, że w niedalekiej przyszłości umożliwimy Ci awans, jeśli będzie to Twoim celem i pozwoli nam wspólnie osiągnąć więcej.
Dołączysz do zespołu nietuzinkowych ludzi.