Międzynarodowa firma produkująca opakowania papierowe i kartonowe w Pruszkowie (Drukarnia).

Operator maszyny : Krajarka

MIEJSCE PRACY: Pruszków

Zakres obowiązków:

- Obsługa maszyny krojącej papier,
- Dbanie o jakość wyrabianego produktu,
- Przeprowadzanie podstawowej konserwacji maszyny,
- Zgłaszanie problemów i usterek przełożonemu,
- Inne prace (dostarczenie półproduktów, dbanie o czystość na stanowisku pracy, itp.).

Wymagania:

- Doświadczenie miń 6 miesięcy przy samodzielnej obsłudze krajarek (Polar, Perfecta),
- Znajomość obsługi komputera,
- Chęci do pracy,
- Dyspozycyjność na 3 zmiany,
- Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
- Umiejętność planowania pracy.

Oferujemy:

- Umowę o prace (podpisana zakładem pracy),
- Pracę na 3 zmiany od poniedziałku do piątku (dla chętnych soboty),
- Możliwość przyuczenia do zawodu,
- Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
- Stabilność zatrudnienia,
- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji.