Aktualnie dla naszego klienta, polskiego oddziału międzynarodowego koncernu działającego w branży poligraficznej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Kierownik Działu Produkcji Klejenie

MIEJSCE PRACY: Pruszków

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłowością procesu produkcyjnego oraz nad jego jakością i wydajnością
  • Analiza raportów i sprawozdań w systemie ERP
  • Przeprowadzanie testów produkcyjnych
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji systemowej (ISO, FSC, GMP)
  • Tworzenie planu pracy podległego działu (45 osób): rozliczanie godzin pracy, szkolenie pracowników na podległym obszarze, zarządzanie i ewidencja narzędzi pracowników, tworzenie personalnego planu pracy podległego obszaru, kwartalna ocena pracowników).

Wymagania:

  • Znajomość procesów poligraficznych (druk, sztanca, uszlachetnianie druku)
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (kierownik, technolog)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność motywowania i zarządzania podległym zespołem pracowniczym
  • Znajomość zintegrowanego systemu ERP - będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe techniczne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Stałe godziny pracy 8:00 - 16:00
  • Niezbędne narzędzia pracy.