Aktualnie, na zlecenie inwestora z Arabii Saudyjskiej do nowo powstałego zakładu produkcyjnego w Jeddah, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pastry and Bakery Chief

MIEJSCE PRACY: Arabia Saudyjska

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie procesem produkcyjnym zakładu wyrobów piekarniczych i cukierniczych
  • Organizowanie i kierowanie pracą ok. 15 osobowego zespołu
  • Odpowiedzialność za parametry dotyczące wysokiej jakości wyrobów oferowanych produktów
  • Współpraca z działem dystrybucji

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika / Szefa zakładu produkcyjnego w przemyśle piekarniczym lub cukierniczym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność delegowania zadań oraz koordynowania pracy zespołu
  • Gotowość do relokacji i podjęcia pracy na terenie Arabii Saudyjskiej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie kontraktu / umowy o pracę
  • Pracę zlokalizowaną w Jeddah, położonym nad Morzem Czerwonym, drugim co do wielkości mieście Arabii Saudyjskiej i głównym centrum handlowym kraju
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia (4 000 – 5 000 $)