Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko

Ustawiacz maszyn

MIEJSCE PRACY: Teresin

Zakres obowiązków:

  •   Ustawienie i kontrola procesu produkcyjnego zgodnie z określonymi standardami i procedurami
  •   Optymalizacja procesu i minimalizacja kosztów produkcji
  •   Nadzór nad stanem technicznym maszyn i form
  •   Przezbrajanie form wtryskowych
  •   Obsługa robotów przemysłowych oraz urządzeń peryferyjnych
  •   Udział w diagnozowaniu i rozwiązywaniu zagadnień technicznych (awarie)

Wymagania:

  •   Znajomość technologii wtrysku
  •   Minimum 2letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  •   Doświadczenie przy uruchomieniu nowych projektów w technologii wtrysku
  •   Wykształcenie min. Średnie techniczne
  •   Gotowość do pracy w ruchu ciągłym / 3 zmiany
  •   Samodzielność
  •   Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  •   Stawkę 20,88-24,68 zł brutto/h (uzależnione od doświadczenia)
  •   Szkolenia techniczne
  •   Możliwość rozwoju
  •   Ubezpieczenie grupowe