Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, firmy o profilu produkcyjno-usługowym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. spedycji

MIEJSCE PRACY: Legionowo

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację stałych zleceń w relacjach krajowych i międzynarodowych, a w szczególności:

  • organizowanie transportów drogowych (FTL) towarów wymagających przewozu w temperaturze kontrolowanej (chłodnie, izotermy),
  • pozyskiwanie przewoźników,
  • bieżącą kontrolę realizowanych zleceń,
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługiwanych zleceń,

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej, produkcyjnej bądź usługowej
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • dobrą znajomość zagadnień związanych z prawem transportowym
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o uznanej renomie funkcjonującej na rynku od kilkudziesięciu lat
  • zatrudnienie w organizacji, która ceni współpracujące i przyjazne środowisko pracy