Dla międzynarodowej firmy będącej producentem wysokiej jakości opakowań dla rynku farmaceutycznego i kosmetycznego poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR MASZYN POLIGRAFICZNYCH

MIEJSCE PRACY: Pruszków

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna praca przy maszynach poligraficznych (osobom mającym mniejsze doświadczenie, zapewniamy dłuższy okres przygotowawczo-wdrożeniowy)
  • Kontrola jakości
  • Realizacja planu produkcji
  • Dbałość o powierzony materiał i narzędzia
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP i ppoż.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zdolności manualne i dokładność
  • Zaangażowanie i rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane wykształcenie poligraficzne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej
    pozycji na rynku – zatrudnienie bezpośrednie u pracodawcy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Premia do 20% wynagrodzenia miesięcznego
  • Dodatek nocny
  • Dla osób chętnych nadgodziny (50% 100%)
  • Pełen pakiet socjalny, paczki, bony świąteczne