Poszukujemy chętnych osób do pracy w leśnictwie na okres 1 roku.

Pracownik leśny

MIEJSCE PRACY: Irlandia

Zakres obowiązków:

  • Wszystkie czynności związane z zadrzewianiem lasów
  • Przygotowywanie gruntów
  • Obsługa maszyn i pojazdów
  • Kontrolowanie zachwaszczania

Wymagania:

  • Gotowość do wyjazdu na okres 1 roku (styczeń 2019 – styczeń 2020)
  • Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem, ale nie jest to warunek konieczny
  • Sprawność fizyczna, gotowość i zapał do pracy
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie ogromnym atutem
  • Umiejętność obsługi dołowników i sadzarek

Oferujemy:

  • Legalne, pewne zatrudnienie w oparciu o irlandzką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 2500 euro/ msc.
  • Kontrakt na okres 1 roku
  • Pracę od poniedziałku do piątku wymiarze 39 godzin
  • 20 dni płatnego urlopu + 9 dni wolnych (święta itp.)
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania i transportu do Irlandii
  • Pakiet szkoleń stanowiskowych.