Dynamicznie rozwijająca się firma o stabilnej strukturze, dążąca do stworzenia przyjaznego miejsca pracy wolnego od korporacyjnych reguł - świadcząca usługi z zakresu transportu drogowego poszukuje osób na stanowisko:

Menedżer spedycji drogowej

MIEJSCE PRACY: Olsztyn

Zakres obowiązków:

  • Delegowanie zadań i modelowanie pracy niewielkiego zespołu
  • Kreowanie wizji biznesu i proponowanie usprawnień
  • Wsparcie i motywowanie pracowników w codziennej pracy operacyjnej
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami oraz budowanie biznesu

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność analizowania efektywności i interpretowania wskaźników
  • Doświadczenie w pracy na giełdach transportowych
  • Posiadanie wysoko rozwiniętych kompetencji miękkich
  • Zdolność do nawiązywania kontaktów interpersonalnych i budowania relacji

Oferujemy:

  • Możliwość budowania i kreowania własnego zespołu
  • Elastyczność w podejmowaniu decyzji
  • Zapewnienie łatwości i szybkości wdrożeń
  • Dofinansowanie do pozapracowych inicjatyw pracowniczych
  • Dostęp do benefitów pracowniczych, np.: ubezpieczenia medycznego