Szukaj ofert pracy

Branża:
Poziom stanowiska:
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Data publikacji: 18-04-2018

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pakowacz/ka

MIEJSCE PRACY: Tomaszów Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn pakujących
  • kontrola jakości wyrobów
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • dyspozycyjność i odpowiedzialne podejście do pracy
  • zdolności manualne
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna bądź gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • umowę o pracę (zatrudnienie od razu bezpośrednio przez firmę)
  • średnie wynagrodzenie miesięczne ok. 2600 zł brutto! (wynagrodzenie podstawowe + dodatki)
  • pracę w systemie 4-brygadowym, 3-zmianowym (6-14/14-22/22-6)
  • atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: kartę multisport, dodatkowe ubezpieczenie, bonusy świąteczne, okazjonalne paczki produktów zakładu, uczestnictwo w konkursach z nagrodami, itp.
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez firmę Logart oraz na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych.

Aplikuję