Szukaj ofert pracy

Branża:
Poziom stanowiska:
  • Błonie
  • Data publikacji: 17-04-2018

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Naszym klientem jest jedna z największych spółek medialnych w Polsce. Jej oferta obejmuje gazety, reklamę zewnętrzną, sieć kin, przedsięwzięcia internetowe i radiowe, czasopisma, a także sprzedaż kolekcji wydawniczych. Obecnie poszukujemy pracowników do magazynu dystrybucyjnego w Błoniu na stanowisko:

Pracownik magazynu / Operator wózka widłowego

MIEJSCE PRACY: Błonie

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie, sortowanie oraz etykietowanie paczek i ich zawartości.
  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania.

Wymagania:

  • Uprawnienia na obsługę wózków widłowych wysokiego składowania.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie.
  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.
  • Wolne weekendy.
  • Umowę o pracę.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez firmę Logart oraz na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych.

Aplikuję