Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik utrzymania ruchu

MIEJSCE PRACY: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • zapewnianie ciągłości pracy maszyn w zakładzie produkcyjnym
  • serwisowanie i usuwanie awarii
  • współpraca z działem produkcji i specjalistycznymi firmami podwykonawczymi
  • nadzór nad bieżącymi potrzebami dot. materiałów i części zamiennych

Wymagania:

  •  wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektromechanika, preferowana mechatronika lub automatyka)
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki, automatyki ,napędów elektrycznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę
  • atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: kartę multisport, bonusy świąteczne, uczestnictwo w konkursach z nagrodami, okazjonalne paczki produktów zakładu, dodatkowe ubezpieczenie itp.