Naszym klientem, a Twoim potencjalnym pracodawcą jest międzynarodowa firma z branży energetycznej. Przyłącza do sieci zarówno klientów indywidualnych, jak i przemysłowych. W związku z planowym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Partner biznesowy ds. sprzedaży (branża energetyczna)

MIEJSCE PRACY: Sochaczew

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • obsługa klienta z zakresu energii elektrycznej
  • budowanie relacji z klientem
  • realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o współpracy (własna działalność lub gotowość do jej założenia)
  • atrakcyjny system prowizyjny
  • elastyczność w działaniu
  • możliwość rozwoju własnych struktur sprzedażowych (subagent lub kierownik zespołu sprzedaży)
  • pracę w międzynarodowej firmie o ukształtowanej pozycji na rynku.