Aktualnie na zlecenie firmy IKEA poszukujemy kandydatek / kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierownik salonu sprzedaży

MIEJSCE PRACY: Białystok

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie dobrego rozumienia możliwości sprzedaży w odpowiedzi na różnorodne potrzeby i preferencje klientów, tak by przyczyniać się do rozwoju biznesu,
  • Aktywne zdobywanie wiedzy i przekazywanie jej klientom oraz pracownikom,
  • Zapewnienie doskonałej ekspozycji towaru, inspirowanie klientów,
  • Aktywne wspieranie rozwoju zespołu i poszczególnych jego członków i zapewnienie sukcesji,
  • Zapewnienie najlepszego serwisu dla klientów i odwiedzających poprzez utrzymywanie optymalnej obsady,
  • Zapewnienie, że kalendarz komercyjny i uzgodnione akcje promocyjne są właściwie wspierane,
  • Podsumowywanie, analizowanie metod, jakości pracy, produktywności, i podejmowanie adekwatnych działań,
  • Przyczynianie się do budowania długotrwałych relacji z klientami na lokalnym rynku,
  • Wspieranie zespołu w realizacji codziennych zadań,
  • Odpowiedzialność za wynik finansowy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w komercyjnym biznesie zorientowanym na klienta, bazującym na rozpoznaniu i zrozumieniu jego potrzeb, preferowana branża retail,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim,
  • Zdolności do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku, elastycznego podejścia, otwartości na zmiany,
  • Umiejętność pracy różnorodnym w zespole, inicjatywy i biegłości w podejmowaniu decyzji,
  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizacji pracy własnej oraz zespołu, aby jak najefektywniej wykorzystać dostępny czas i narzędzia,
  • Zainteresowanie wystrojem wnętrz,
  • Elastyczne podejście do godzin pracy (praca zmianowa i w weekendy)
  • Dobra znajomości j. angielskiego
  • Preferowana dobra znajomość j. rosyjskiego.

Oferujemy:

  • Medicover, Multisport, ubezpieczenie NNW i na życie, plan emerytalny;
  • Nagrody jubileuszowe i okolicznościowe (Boże Narodzenie, ślub, dziecko);
  • dofinansowanie do posiłków;
  • Darmowy posiłek w nocy;
  • Dofinansowanie do okularów.