Szukaj ofert pracy

Branża:
Poziom stanowiska:
  • Gdynia
  • Data publikacji: 06-04-2018

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Naszym klientem jest firma z branży logistycznej dla której aktualnie poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

Web developer

MIEJSCE PRACY: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, tworzenie oraz rozbudowa aplikacji wspierających procesy logistyczne oraz monitorowania pojazdów
  • projektowanie i tworzenie rozwiązań mobilnych
  • proponowanie nowych rozwiązań
  • definiowanie standardów testowania kodu

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów internetowych typu serwisy www i/lub aplikacje
  • dobra znajomość PHP na poziomie obiektowym
  • dobra znajomość HTML5, CSS3, jQuery oraz Java Script
  • znajomość przynajmniej jednego z framework PHP typu: Symfony, Kohan, Angular, Laravel
  • znajomość RWD i umiejętność jej wdrażania
  • dobra znajomość baz danych typu: MySQL, MariaDB , PostgreSQL, MS SQL lub Oracle
  • znajomość środowisk Linux oraz MS Windows Server
  • mile widziana znajomość podstaw środowiska .Net
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Oferujemy:

  • pakiet medyczny
  • karta multisport
  • możlwość rozwoju w firmie o ustablizowanej pozycji na rynku

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez firmę Logart oraz na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych.

Aplikuję