Naszym klientem jest firma z branży logistycznej dla której aktualnie poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

Web developer

MIEJSCE PRACY: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, tworzenie oraz rozbudowa aplikacji wspierających procesy logistyczne oraz monitorowania pojazdów
  • projektowanie i tworzenie rozwiązań mobilnych
  • proponowanie nowych rozwiązań
  • definiowanie standardów testowania kodu

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów internetowych typu serwisy www i/lub aplikacje
  • dobra znajomość PHP na poziomie obiektowym
  • dobra znajomość HTML5, CSS3, jQuery oraz Java Script
  • znajomość przynajmniej jednego z framework PHP typu: Symfony, Kohan, Angular, Laravel
  • znajomość RWD i umiejętność jej wdrażania
  • dobra znajomość baz danych typu: MySQL, MariaDB , PostgreSQL, MS SQL lub Oracle
  • znajomość środowisk Linux oraz MS Windows Server
  • mile widziana znajomość podstaw środowiska .Net
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Oferujemy:

  • pakiet medyczny
  • karta multisport
  • możlwość rozwoju w firmie o ustablizowanej pozycji na rynku