Naszym klientem jest firma z branży logistycznej dla której aktualnie poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

Szef projektów IT

MIEJSCE PRACY: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektami wdrażania rozwiązań informatycznych,
  • udział w projektowaniu rozwiązań informatycznych,
  • wspieranie pracy zespołu developerskiego,
  • badanie potrzeb informacyjnych organizacji,
  • tworzenie Business Planów, podsumowań ekonomicznych oraz analiz dotyczących projektów,
  • tworzenie relacji z wybranymi dostawcami i podwykonawcami,
  • przygotowywanie comiesięcznych raportów,

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi z zakresu logistyki,
  • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych wspierających logistykę
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz asertywność w działaniu
  • gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z międzynarodowymi dostawcami danych i partnerami biznesowymi
  • mile widziana znajomość metodyk projektowych typu Scrum lub PMI

Oferujemy:

  • pakiet medyczny
  • karta multisport
  • możliwość rozwoju w firmie o ustablilizowanej pozycji na rynku