Szukaj ofert pracy

Branża:
Poziom stanowiska:
  • Pruszków
  • Data publikacji: 19-01-2018

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Aktualnie dla naszego klienta, polskiego oddziału międzynarodowego koncernu działającego w branży poligraficznej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zastępca Kierownika Działu Produkcji Druku

MIEJSCE PRACY: Pruszków

Zakres obowiązków:

  • kierowanie wyznaczonym obszarem produkcji oraz ścisła współpraca z działami wspierającymi produkcję (utrzymanie ruchu, magazyn, jakość, inżynieria procesowa, BHP)
  • odpowiedzialność za realizację planu produkcji
  • nadzór nad  jakością i zgodnością druku z ustalonymi standardami
  • organizacja pracy podległego zespołu zgodnie z zasadami BHP oraz standardami korporacyjnymi
  • nadzór nad wydajnością pracy pracowników
  • motywowanie pracowników

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziany kierunek techniczny
  • znajomość procesów poligraficznych
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz zdolności przywódcze
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • umiejętność podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na atrakcyjnych warunkach
  • pracę w innowacyjnej, rozwojowej międzynarodowej firmie
  • pracę w systemie dwuzmianowym

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez firmę Logart oraz na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych.

Aplikuję