Aktualnie dla naszego klienta, polskiego oddziału międzynarodowego koncernu działającego w branży poligraficznej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Inżynier procesu

MIEJSCE PRACY: Pruszków

Zakres obowiązków:

  • poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych i zarządczych
  • realizację powierzonych projektów i zadań
  • nadzorowanie procedury zmian (change management)
  • rozliczanie niezgodności wewnętrznych
  • nadzór nad rozwojem dostawców (audyty, oceny, kwalifikacje, specyfikacje)
  • opracowywanie dokumentacji systemowej
  • prowadzenie szkoleń

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • pięcioletnie doświadczenie w obszarze LEAN, rozwoju i optymalizacji procesów
  • znajomość zagadnień LEAN (VSM, 5S, SMED, TPM, KAIZEN)
  • wiedza z zakresu systemów zabezpieczenia jakości będzie dodatkowym atutem
  • obsługa komputera MS Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pełną wyzwań pracę, ambitne zadania i duży zakres samodzielności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie