Aktualnie dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy usługowej, poszukujemy kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. personalnych

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązaniem umów o pracę,
  • ewidencjonowanie czasu pracy, planów urlopowych, archiwizacja urlopów,
  • przygotowanie danych do listy płac,
  • koordynowanie terminowego przeprowadzania badań BHP,
  • administracja w zakresie benefitów pracowniczych,
  • wsparcie HR Managera w zakresie organizacji szkoleń i eventów pracowniczych.

Wymagania:

  • min.  1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (np. młodszy/specjalista ds. kadr, specjalista ds. HR), optymalnie 2-3 lata lub więcej,
  • doświadczenie w zakresie ewidencjonowania czasu pracy (warunek konieczny),
  • bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • dobra znajomość Ms Office (w szczególności Excel),
  • znajomość  języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dyskrecja, umiejętność zachowania poufności danych wrażliwych,
  • samodzielność, kreatywność , skrupulatność, komunikatywność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych – prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowej firmy
  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • pracę w nowoczesnym biurze (lokalizacja: Warszawa, Mokotów) w organizacji nastawionej na ciągły rozwój.