Obecnie na zlecenie jednego z naszych klientów - firmy specjalizującej się w przewozie cysternami artykułów spożywczych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Planista/Dysponent z językiem ukraińskim

MIEJSCE PRACY: Pruszków / Warszawa

Zakres obowiązków:

Do Twoich zadań będzie należało:
  • Koordynowanie transportu samochodowego (w późniejszym czasie również udział w planowaniu tras)
  • Prowadzenie kierowców
  • Koordynowanie spraw operacyjnych dotyczących własnej floty pojazdów

Wymagania:

  • Ukończone studia na kierunkach: transport, logistyka (mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku)
  • Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego i angielskiego
  • Posiadanie zdolności analitycznych
  • Łatwość budowania relacji
  • Samodzielność oraz umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów pod presją czasu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji w branży TSL
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym i dynamicznym zespole
  • Udział w zagranicznych szkoleniach organizowanych w Holandii
  • Dodatkowe benefity: dofinansowanie nauki języka angielskiego oraz karta multisport