Naszym klientem jest ceniona i rozpoznawalna firma spedycyjna świadcząca usługi z zakresu transportu drogowego, morskiego oraz lotniczego posiadająca kilka oddziałów na terenie Polski. Obecnie poszukujemy doświadczonych i samodzielnych kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:

Kierownik oddziału spedycji drogowej

MIEJSCE PRACY: Wrocław

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie pracy działu spedycji drogowej, a do jej głównych obowiązków będzie należało:

  • Organizacja i nadzór pracy podległych spedytorów drogowych (2 osoby)
  • Przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej
  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w operacyjnej obsłudze zleceń w transporcie drogowym
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Znajomość zagadnień i dokumentacji transportowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, zaangażowanie i kreatywność

Oferujemy:

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielną, wymagającą kreatywność i pracę
  • Możliwość kształtowania nowych rozwiązań operacyjnych