Szukaj ofert pracy

Branża:
Poziom stanowiska:
  • Pruszków
  • Data publikacji: 18-01-2018

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Producent opakowań najwyższej jakości dla międzynarodowych koncernów produkujących żywność, kosmetyki oraz leki.

Drukarz Offsetowy/ Operator maszyny sztancującej

MIEJSCE PRACY: Pruszków

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna praca na maszynie drukującej offsetowej Heidelberg, Roland
  • Samodzielna praca na maszynie sztancującej
  • Kontrola jakości druku
  • Konserwacja maszyny
  • Dbałość o powierzony materiał i narzędzia
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP i P.poż

Wymagania:

  • Doświadzcenie na podobnym stanowisku
  • Zdolności manualne i dokładność
  • Zaangażówanie, rzetelność dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowa opracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez firmę Logart oraz na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych.

Aplikuję