Aktualnie na zlecenie firmy będącej operatorem logistycznym posiadającym ponad 70 oddziałów na całym świecie poszukujemy kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku:

Operations Manager (Project Cargo)

MIEJSCE PRACY: Gdynia

Zakres obowiązków:

Rola w organizacji:

Odpowiedzialność za rozwój usługi przewozów typu Project Cargo (w transporcie morskim).

Praca na styku operacji i sprzedaży, w strukturach działu operacyjnego.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie strategii rozwoju działu Project Cargo, w tym przygotowywanie budżetu
  • Uczestnictwo w przetargach
  • Opracowywanie rozwiązań operacyjnych w oparciu o potrzeby klientów
  • Negocjacje z podwykonawcami
  • Wsparcie działu handlowego podczas spotkań z klientami
  • Praca strukturach działu operacyjnego.

Wymagania:

  • Kilkultenie doświadczenie w pracy w obszarze spedycji morskiej
  • Doświadczenie w realizowaniu przewozów ponadgabarytowych
  • Znajomość rynku podwykonawców w ww. zakresie
  • Dyspozycyjność (stanowisko wiąże się z częstymi wyjazdami)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.

Oferujemy:

  • Pełen pakiet benefitów pozapłacowych (samochód służbowy, opieka medyczna, karta sportowa)
  • Zatridnienie na samodzielnym, menedżerskim stanowisku, umożliwiającą realny wpływ na rozwój usługi Project Cargo w przedsiębiorstwie
  • Pracę w międzynarodowym, dynamicznie zmieniającym się środowisku.