Szukaj ofert pracy

Branża:
Poziom stanowiska:
  • Teresin
  • Data publikacji: 14-09-2017

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Aktualnie do międzynarodowej firmy produkcyjnej posiadającej 7 lokalizacji na trzech kontynentach poszukujemy kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku:

Asystent ds. logistyki

MIEJSCE PRACY: Teresin

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie dystrybucji produkowanych towarów do odbiorców, praca przy aranżacji transportów w przewozach importowych i eksportowych,
  • Wystawianie i kontrola dokumentów transportowych – w języku polskim i angielskim,
  • Sprawdzanie i rozliczanie stanów magazynowych,
  • Ewidencja surowców,
  • Sporządzanie comiesięcznych zestawień i raportów dla innych firm z Grupy oraz raportów wewnętrznych,
  • Organizowanie codziennych wysyłek, paczek drogą kurierską, kontakt z firmami kurierskimi,
  • Reklamacje produktów – organizacja transportu, sporządzanie odpowiednich dokumentów, korespondencja (także w jęz. angielskim).

Wymagania:

  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze logistyki w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym / bardzo dobrym (warunek konieczny),
  • Mile widziana znajomość zagadnień  celnych i specyfiki transportu kontenerowego oraz znajomość systemu Intrastat,
  • Precyzja przy wprowadzaniu danych do systemu komputerowego i pracy z liczbami.

Oferujemy:

Oferta pracy jest odpowiednia dla osób, które są zainteresowane rozwojem zawodowym w obszarze logistyki międzynarodowej. Oferujemy wdrożenie do pracy w tym obszarze – możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji transportu surowców oraz wyrobów gotowych do odbiorców krajowych i zagranicznych.

Ponadto oferujemy:

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie,
  • Umowę o pracę,
  • Bony świąteczne i tzw. wczasy pod gruszą.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o wysłanie swojej aplikacji na adres: logistyka@logart.info
W tytule maila prosimy o podanie dokładnej nazwy stanowiska.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez firmę Logart oraz na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych.

Aplikuję