Aktualnie do międzynarodowej firmy produkcyjnej posiadającej 7 lokalizacji na trzech kontynentach poszukujemy kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku:

Asystent ds. logistyki

MIEJSCE PRACY: Teresin

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie dystrybucji produkowanych towarów do odbiorców, praca przy aranżacji transportów w przewozach importowych i eksportowych,
  • Wystawianie i kontrola dokumentów transportowych – w języku polskim i angielskim,
  • Sprawdzanie i rozliczanie stanów magazynowych,
  • Ewidencja surowców,
  • Sporządzanie comiesięcznych zestawień i raportów dla innych firm z Grupy oraz raportów wewnętrznych,
  • Organizowanie codziennych wysyłek, paczek drogą kurierską, kontakt z firmami kurierskimi,
  • Reklamacje produktów – organizacja transportu, sporządzanie odpowiednich dokumentów, korespondencja (także w jęz. angielskim).

Wymagania:

  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze logistyki w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym / bardzo dobrym (warunek konieczny),
  • Mile widziana znajomość zagadnień  celnych i specyfiki transportu kontenerowego oraz znajomość systemu Intrastat,
  • Precyzja przy wprowadzaniu danych do systemu komputerowego i pracy z liczbami.

Oferujemy:

Oferta pracy jest odpowiednia dla osób, które są zainteresowane rozwojem zawodowym w obszarze logistyki międzynarodowej. Oferujemy wdrożenie do pracy w tym obszarze – możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji transportu surowców oraz wyrobów gotowych do odbiorców krajowych i zagranicznych.

Ponadto oferujemy:

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie,
  • Umowę o pracę,
  • Bony świąteczne i tzw. wczasy pod gruszą.